Paigaldus - GroundEst OÜ

Ruumile ja selle põrandale saab värske näo anda uue põrandakatte paigaldamisega. Selleks, et lõpptulemus oleks just selline nagu plaanitud, tuleb järgida paigaldatava materjali paigaldusjuhist. Suure osa soovitud tulemuse saavutamiseks on korralikult planeeritud tööd ja  aluspinna ettevalmistamine, samuti on väga oluline kattematerjali valik ning lõpuks ka hooldus. Olenevalt kattematerjali tüübist, on erinevad nõuded aluspinnale, kasutatavatele liimidele ja hilisemale hooldusele. Küsi pakkumist Ruumile ja selle põrandale saab värske näo anda uue põrandakatte paigaldamisega. Selleks, et lõpptulemus oleks just selline nagu plaanitud, tuleb järgida paigaldatava materjali paigaldusjuhist. Suure osa soovitud tulemuse saavutamiseks on korralikult planeeritud tööd ja  aluspinna ettevalmistamine, samuti on väga oluline kattematerjali valik ning lõpuks ka hooldus. Olenevalt kattematerjali tüübist, on erinevad nõuded aluspinnale, kasutatavatele liimidele ja hilisemale hooldusele. Küsi pakkumist Paigaldus - GroundEst OÜ
Paigaldus - GroundEst OÜ
Paigaldus - GroundEst OÜ Paigaldus - GroundEst OÜ Paigaldus - GroundEst OÜ Paigaldus - GroundEst OÜ
Paigaldus - GroundEst OÜ Paigaldus - GroundEst OÜ

Põrandate paigaldus

Ruumile ja selle põrandale saab värske näo anda uue põrandakatte paigaldamisega. Selleks, et lõpptulemus oleks just selline nagu plaanitud, tuleb järgida paigaldatava materjali paigaldusjuhist.
Suure osa soovitud tulemuse saavutamiseks on korralikult planeeritud tööd ja  aluspinna ettevalmistamine, samuti on väga oluline kattematerjali valik ning lõpuks ka hooldus.
Olenevalt kattematerjali tüübist, on erinevad nõuded aluspinnale, kasutatavatele liimidele ja hilisemale hooldusele.

Küsi pakkumist

Paigaldus - GroundEst OÜ
www.facebook.com/GroundEst Paigaldus - GroundEst OÜ www.youtube.com/user/TheGroundest Paigaldus - GroundEst OÜ
Küsi julgelt nõu, kui plaanis põranda uuendamine või põrandakatte paigaldamine,
info@groundest.com

ETTEVÕTTEST
Põhjaliku kogemusega põrandate
ja kasutatavate materjalide vallas, pakub GroundEst professionaalset abi põrandate ehitusel ja renoveerimisel.

MATERJALID
Kasutame kaasaegseid materjale, mis peavad väga hästi ajahambale vastu ka käidavamatel põrandatel. Parkett, vaip , PVC, Linoleum ja Kumm.

TEENUSED
Aitame valida sobiva põranda- või seinakatte.
Oleme abiks paigaldusel ja anname nõu, kuidas hoida ja hooldada.

KONTAKT

telefon (+372) 53 98 50 02
Reg.nr. 12387493

GroundEst OÜ põrandamaterjalid ja paigaldus.  Groundest © 2013